We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Premier Flex MPO12/MPO12 Multi-mode OM4 100m Fiber Cable
SKU
H6Z30A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HP Premier Flex MPO/MPO OM4 100m (12ft) Cable
| Cable length | 100 m |
|---|---|
| Cable type | Cable on reel |
| SKU | H6Z30A |
| EAN | 0887758663073 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Fibre optic type | OM4 |
| Cable length | 100 m |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.5 kg |
| Cable length | 100 m |
| Technical details | |
|---|---|
| Cable length | 100 m |
| Weight (imperial) | 1.5 kg (3.3 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.5 kg (3.3 lbs) |