We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL345 Gen12 8SFF x4 NVMe Box 3 Direct Attach Cable Kit
SKU
P81892-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant Compute DL345 Gen12 8SFF x4 NVMe Box 3 Direct Attach Cable Kit
| SKU | P81892-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017796253 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 238 mm |
| Weight | 210 g |
| Height | 40 mm |
| Depth | 336 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.209 kg (0.461 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.209 kg (0.461 lbs) |