We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL380a Gen12 Rear PCIe 5-slot Cable Kit
SKU
P74722-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant Compute DL380a Gen12 Rear PCIe 5-slot Cable Kit
| SKU | P74722-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017745558 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 275 mm |
| Weight | 110 g |
| Height | 25 mm |
| Depth | 235 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.112 kg (0.247 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.112 kg (0.247 lbs) |