We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL580 Gen12 MR 2P/4P 32SFF x1 Tri-Mode Cable Kit
SKU
P80390-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant Compute DL580 Gen12 MR 2P/4P 32SFF x1 Tri-Mode Cable Kit
| SKU | P80390-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017792750 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 374 mm |
| Weight | 760 g |
| Height | 74 mm |
| Depth | 422 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.76 kg (1.68 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.76 kg (1.68 lbs) |