We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Compute DL580 Gen12 OCP SlotB x16 Enablement Kit
SKU
P80428-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant Compute DL580 Gen12 OCP SlotB x16 Enablement Kit
| SKU | P80428-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017793160 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Weight | 60 g |
| Height | 25 mm |
| Depth | 275 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.0599 kg (0.132 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0599 kg (0.132 lbs) |