We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL110 Gen11 Rail Compatible Ear Kit
SKU
P58197-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL110 Gen11 Rail Compatible Ear Kit
| SKU | P58197-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017622101 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 292.1 mm |
| Weight | 3.4 kg |
| Height | 206.4 mm |
| Depth | 355.6 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Weight (imperial) | 3.4 kg (7.5 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 3.4 kg (7.5 lbs) |