We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL145 Gen11 Desk/Wall Mounting Kit
SKU
P72006-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL145 Gen11 Desk/Wall Mounting Kit
| SKU | P72006-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017721941 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Weight | 2.94 kg |
| Height | 153 mm |
| Depth | 581 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 2.94 kg (6.48 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.94 kg (6.48 lbs) |