We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL145 Gen11 Double Wide GPU Cable Kit
SKU
P71995-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL145 Gen11 Double Wide GPU Cable Kit
| SKU | P71995-B21 |
|---|---|
| EAN | 4549821606566 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 273 mm |
| Weight | 70 g |
| Height | 20 mm |
| Depth | 213 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.0739 kg (0.163 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0739 kg (0.163 lbs) |