We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL320/DL380 Gen11 PCIe Gen5 Retimer Card
SKU
P48833-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL320/DL380 Gen11 PCIe Gen5 Retimer Card
| SKU | P48833-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017557830 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 226 mm |
| Weight | 300 g |
| Height | 47 mm |
| Depth | 286 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.318 kg (0.7 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.318 kg (0.7 lbs) |