We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL320 Gen11 2SFF Tri-Mode Cable Kit
SKU
P52776-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL320 Gen11 2SFF Tri-Mode Cable Kit
| SKU | P52776-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017587165 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 232 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 20 mm |
| Depth | 280 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.147 kg (0.324 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.147 kg (0.324 lbs) |