We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL320 Gen11 2SFF x4 Tri-Mode 24G U.3 BC Drive Cage Kit
SKU
P52751-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL320 Gen11 2SFF x4 Tri-Mode 24G U.3 BC Drive Cage Kit
| SKU | P52751-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017587028 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Backplane board |
| Weight & dimensions | |
| Width | 206.5 mm |
| Weight | 640 g |
| Height | 101.6 mm |
| Depth | 279.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Backplane board |
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 0.64 kg (1.41 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 0.64 kg (1.41 lbs) |