We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL325 Gen11 2SFF x4 Tri-Mode U.3 BC Backplane Kit
SKU
P56652-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL325 Gen11 2SFF x4 Tri-Mode U.3 BC Backplane Kit
| SKU | P56652-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017617008 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Height | 100 mm |
| Depth | 275 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 1.5 kg (3.31 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 1.5 kg (3.31 lbs) |