We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL345 Gen11 24SFF x4 NVMe Box 1-3 Direct Attach Cable Kit
SKU
P57125-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL345 Gen11 24SFF x4 NVMe Box 1-3 Direct Attach Cable Kit
| SKU | P57125-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017619170 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 212.9 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Height | 82.6 mm |
| Depth | 428.8 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 1.45 kg (3.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.45 kg (3.2 lbs) |