We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL345 Gen11 2SFF x4 Tri-Mode U.3 BC Front/Tertiary Stackable Drive Cage Kit
SKU
P57110-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL345 Gen11 2SFF x4 Tri-Mode U.3 BC Front/Tertiary Stackable Drive Cage Kit
| SKU | P57110-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017619026 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 206.4 mm |
| Weight | 930 g |
| Height | 171.5 mm |
| Depth | 250.8 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 0.927 kg (2.04 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 0.927 kg (2.04 lbs) |