We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL345 Gen11 8SFF x1 Tri-Mode U.3 BC Mid Tray Drive Cage Kit
SKU
P57108-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL345 Gen11 8SFF x1 Tri-Mode U.3 BC Mid Tray Drive Cage Kit
| SKU | P57108-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017619002 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 600 mm |
| Weight | 3.47 kg |
| Height | 190.5 mm |
| Depth | 333.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 3.47 kg (7.66 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 3.47 kg (7.66 lbs) |