We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus LFF Display Port/USB Kit
SKU
P26455-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL360 Gen10 Plus LFF Display Port/USB Kit
| SKU | P26455-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017481562 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 223 mm |
| Weight | 220 g |
| Height | 37.1 mm |
| Depth | 288 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | Large Form Factor |
| Weight (imperial) | 0.22 kg (0.485 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | Large Form Factor |
| Weight (imperial) | 0.22 kg (0.485 lbs) |