We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus LFF Optical Cable
SKU
P26459-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL360 Gen10 Plus LFF Optical Cable
| SKU | P26459-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017481586 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 390.9 mm |
| Weight | 160 g |
| Height | 311.9 mm |
| Depth | 499.1 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.16 kg (0.353 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.16 kg (0.353 lbs) |