We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL365 Gen11 2SFF Tri-Mode U.3 x4 BC Balanced Backplane Kit
SKU
P55025-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL365 Gen11 2SFF Tri-Mode U.3 x4 BC Balanced Backplane Kit
| SKU | P55025-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017603278 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Weight | 710 g |
| Height | 64 mm |
| Depth | 534 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 0.712 kg (1.57 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 0.712 kg (1.57 lbs) |