We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL365 Gen11 8SFF x4 Tri-Mode PCIe Cable Kit
SKU
P56911-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL365 Gen11 8SFF x4 Tri-Mode PCIe Cable Kit
| SKU | P56911-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017618074 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 250 mm |
| Weight | 800 g |
| Height | 20 mm |
| Depth | 340 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.8 kg (1.76 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.8 kg (1.76 lbs) |