We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL36x Gen10 Plus CPU1 A4000 GPU Cable Kit
SKU
P50031-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL36x Gen10 Plus CPU1 A4000 GPU Cable Kit
| SKU | P50031-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017563619 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 391 mm |
| Weight | 210 g |
| Height | 312 mm |
| Depth | 499 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.21 kg (0.463 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.21 kg (0.463 lbs) |