We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL36X Gen10 Plus Rear Serial Port Cable Kit
SKU
P26475-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL36X Gen10 Plus Rear Serial Port Cable Kit
| SKU | P26475-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017481654 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Compatibility | ProLiant DL360 Gen10, DL365 Gen10 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 390.9 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 311.9 mm |
| Depth | 499.1 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Compatibility | ProLiant DL360 Gen10, DL365 Gen10 |
| Weight (imperial) | 0.15 kg (0.331 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.15 kg (0.331 lbs) |