We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 8-pin/12-pin 3-way Power Cable Kit for NVIDIA H100 GPU
SKU
P61423-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL380 Gen10 Plus 8-pin/12-pin 3-way Power Cable Kit for NVIDIA H100 GPU
| SKU | P61423-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017656816 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 215 mm |
| Weight | 140 g |
| Height | 25 mm |
| Depth | 305 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.138 kg (0.304 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.138 kg (0.304 lbs) |