We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 2LFF Tertiary Riser Cage Kit
SKU
P48826-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL380 Gen11 2LFF Tertiary Riser Cage Kit
| SKU | P48826-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017557762 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Carrier panel |
| Weight & dimensions | |
| Width | 127 mm |
| Weight | 1.81 kg |
| Height | 413 mm |
| Depth | 313 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Carrier panel |
| Form factor | LFF |
| Weight (imperial) | 1.81 kg (4 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | LFF |
| Weight (imperial) | 1.81 kg (4 lbs) |