We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 2SFF U.3 Side-by-Side Drive Cage Kit
SKU
P48812-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL380 Gen11 2SFF U.3 Side-by-Side Drive Cage Kit
| SKU | P48812-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017557625 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 264 mm |
| Weight | 1.31 kg |
| Height | 111 mm |
| Depth | 394 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 1.31 kg (2.9 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | SFF |
| Weight (imperial) | 1.31 kg (2.9 lbs) |