We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380a/DL560 Gen11 NS204i-u Rear Enablement Kit
SKU
P55710-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL380a/DL560 Gen11 NS204i-u Rear Enablement Kit
| SKU | P55710-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017610320 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Enablement kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 223 mm |
| Weight | 220 g |
| Height | 37 mm |
| Depth | 288 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Enablement kit |
| Weight (imperial) | 0.215 kg (0.474 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.215 kg (0.474 lbs) |