We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL385 Gen10 Plus v2 8SFF x4 U.3 BC Mid Tray Premium Drive Cage Kit
SKU
P38847-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL385 Gen10 Plus v2 8SFF x4 U.3 BC Mid Tray Premium Drive Cage Kit
| SKU | P38847-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017497372 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 469.9 mm |
| Weight | 3.21 kg |
| Height | 76.2 mm |
| Depth | 517.7 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | Small Form Factor |
| Weight (imperial) | 3.21 kg (7.07 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Form factor | Small Form Factor |
| Weight (imperial) | 3.21 kg (7.07 lbs) |