We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL385 Gen11 16(12+4)-pin 0.6m PCIe GPU Power Cable Kit
SKU
P82106-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL385 Gen11 16(12+4)-pin 0.6m PCIe GPU Power Cable Kit
| SKU | P82106-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017797113 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 212 mm |
| Weight | 230 g |
| Height | 40 mm |
| Depth | 268 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.228 kg (0.503 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.228 kg (0.503 lbs) |