We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL385 Gen11 GPU Blank Kit
SKU
P82523-B21
| SKU | P82523-B21 |
|---|---|
| EAN | 4549821645763 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Blank panel |
| Compatibility | ProLiant DL385 Gen11 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 222 mm |
| Weight | 330 g |
| Height | 65 mm |
| Depth | 252 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Blank panel |
| Compatibility | ProLiant DL385 Gen11 |
| Weight (imperial) | 0.325 kg (0.717 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.325 kg (0.717 lbs) |