We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL385 Gen11 Optical Disk Drive Cable Kit
SKU
P63519-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL385 Gen11 Optical Disk Drive Cable Kit
| SKU | P63519-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017669007 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | ProLiant DL385 Gen11 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 213 mm |
| Weight | 60 g |
| Height | 30 mm |
| Depth | 271.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | ProLiant DL385 Gen11 |
| Weight (imperial) | 0.0649 kg (0.143 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0649 kg (0.143 lbs) |