We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL38X Gen10 Plus 8SFF x1 Tri-Mode 24G U.3 BC Midplane Drive Cage Kit
SKU
P27193-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL38X Gen10 Plus 8SFF x1 Tri-Mode 24G U.3 BC Midplane Drive Cage Kit
| SKU | P27193-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017503875 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | ProLiant DL38X Gen10 Plus |
| Weight & dimensions | |
| Width | 333.2 mm |
| Weight | 3.77 kg |
| Height | 190.5 mm |
| Depth | 599.9 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Form factor | Small Form Factor |
| Dimensions (WxDxH) | 333.2 x 599.9 x 190.5 mm |
| Compatibility | ProLiant DL38X Gen10 Plus |
| Weight (imperial) | 3.77 kg (8.32 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | Small Form Factor |
| Dimensions (WxDxH) | 333.2 x 599.9 x 190.5 mm |
| Weight (imperial) | 3.77 kg (8.32 lbs) |