We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL560 Gen11 2SFF U.3 Drive Cage Kit
SKU
P54801-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL560 Gen11 2SFF U.3 Drive Cage Kit
| SKU | P54801-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017601182 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 251.2 mm |
| Weight | 650 g |
| Height | 172.2 mm |
| Depth | 267.2 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.649 kg (1.43 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.649 kg (1.43 lbs) |