We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL560 Gen11 4P CPU Mezzanine Kit
SKU
P54803-B21
| SKU | P54803-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017601205 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 510 mm |
| Weight | 5.1 kg |
| Height | 164.1 mm |
| Depth | 380.2 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 5.13 kg (11.3 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 5.13 kg (11.3 lbs) |