We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL560 Gen11 Ball Bearing Rail 8 Kit
SKU
P61501-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL560 Gen11 Ball Bearing Rail 8 Kit
| SKU | P61501-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017657820 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | DL560 GEN11 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 100.1 mm |
| Weight | 4.4 kg |
| Height | 74.9 mm |
| Depth | 1020.1 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | DL560 GEN11 |
| Weight (imperial) | 4.4 kg (9.69 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 4.4 kg (9.69 lbs) |