We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL560 Gen11 Liquid Cooling 8SFF x4 NVMe Box 1 for 4P Direct Attach Cable Kit
SKU
P61767-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL560 Gen11 Liquid Cooling 8SFF x4 NVMe Box 1 for 4P Direct Attach Cable Kit
| SKU | P61767-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017660400 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 290.1 mm |
| Weight | 190 g |
| Height | 40.1 mm |
| Depth | 230.1 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.191 kg (0.42 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.191 kg (0.42 lbs) |