We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL560 Gen11 SFF Universal Media Bay Kit
SKU
P60500-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL560 Gen11 SFF Universal Media Bay Kit
| SKU | P60500-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017647142 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Baying kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 221.2 mm |
| Weight | 1.13 kg |
| Height | 158.2 mm |
| Depth | 280.2 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Baying kit |
| Weight (imperial) | 1.13 kg (2.49 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.13 kg (2.49 lbs) |