We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant ML110 Gen11 NVIDIA L4 GPU Support Kit
SKU
P66618-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant ML110 Gen11 NVIDIA L4 GPU Support Kit
| SKU | P66618-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017691008 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HPE ProLiant ML110 Gen11 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 212 mm |
| Weight | 460 g |
| Height | 82 mm |
| Depth | 428 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | HPE ProLiant ML110 Gen11 |
| Weight (imperial) | 0.463 kg (1.02 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.463 kg (1.02 lbs) |