We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Q9V01A Mounting kit
SKU
Q9V01A#B01
| SKU | Q9V01A#B01 |
|---|---|
| EAN | 0190017301976 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
The Rack tie down kit is used to secure the rack to the datacenter floor.
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 102.1 mm |
| Weight | 13.6 kg |
| Height | 99.1 mm |
| Depth | 919 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Colour | |
| Product colour | Black |