We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Quarter Turn Hook and Loop 10 Pack Kit
SKU
BW963A
| SKU | BW963A |
|---|---|
| EAN | 0886112601386 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 0.14 kg |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 25.4 mm |
| Weight | 140 g |
| Height | 274.3 mm |
| Depth | 315 mm |
| Maximum weight capacity | 0.14 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |