We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE R0P75A network switch Managed Silver
SKU
R0P75A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
StoreFabric SN2100M 100 GbE 16QSFP28 power to connector airflow half width TAA-compliant switch
| SKU | R0P75A |
|---|---|
| EAN | 0190017332222 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Rack mounting | Yes |
| Management features | |
| Switch type | Managed |
| Design | |
| Product colour | Silver |
| Rack mounting | Yes |
| Performance | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Power | |
| Power supply included | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 200 mm |
| Depth | 508 mm |
| Height | 439 mm |
| Weight | 4.53 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |