We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE R2J03A internal solid state drive 3.84 TB 2.5" SAS
SKU
R2J03A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Primera 600 3.84TB SAS SFF (2.5in) SSD Equivalent Software
| SSD form factor | 2.5" |
|---|---|
| Hardware encryption | Yes |
| SSD capacity | 3840 GB |
| Component for | Server/Workstation |
| SKU | R2J03A |
| EAN | 1958981061888 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 3.84 TB |
| Features | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 3.84 TB |
| Hardware encryption | Yes |
| SSD form factor | 2.5" |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 3.84 TB |
| Hardware encryption | Yes |
| Design | |
| Component for | Server/workstation |
| SSD form factor | 2.5" |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| Hardware encryption | Yes |
| SSD form factor | 2.5" |