We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE SR3258p-16i/e 16-port 8GB Cache Tri-Mode 24G PCIe4 x16 Encrypted Controller
SKU
R9P58A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
SR3258p-16i/e 16-port 8GB Cache Tri-Mode 24G PCIe4 x16 Encrypted Controller
| SKU | R9P58A |
|---|---|
| EAN | 0190017779034 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Weight | 2.3 kg |
| Height | 140 mm |
| Depth | 199.9 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 2.27 kg (5 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.27 kg (5 lbs) |