We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Storage FIPS Data Encryption LTU
SKU
S0A99A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE Storage FIPS Data Encryption LTU, 56.3 mm, 2.5 mm, 87.5 mm, 250 g, 0.249 kg (0.549 lbs)
| SKU | S0A99A |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Storage FIPS Data Encryption LTU. Height: 56.3 mm, Depth: 2.5 mm, Width: 87.5 mm. Weight: 250 g. Weight (imperial): 0.249 kg (0.549 lbs)
| Features | |
|---|---|
| Height | 56.3 mm |
| Width | 87.5 mm |
| Weight | 250 g |
| Depth | 2.5 mm |
| Weight (imperial) | 0.249 kg (0.549 lbs) |
| Packaging data | |
| Weight | 250 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 87.5 mm |
| Weight | 250 g |
| Depth | 2.5 mm |
| Weight (imperial) | 0.249 kg (0.549 lbs) |
| Weight & dimensions | |
| Height | 56.3 mm |