We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE StoreEver MSL6480 LTO-7 Ultrium Path Failover LTU
SKU
P9H33A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
StoreEver MSL6480 LTO-7 Ultrium Path Failover LTU
| License quantity | 1 license(s) |
|---|---|
| SKU | P9H33A |
| EAN | 1900170431590 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
Physical License
| License | |
|---|---|
| Software type | License |
| License quantity | 1 license(s) |
| Compatibility | StoreEver MSL6480 |
| Features | |
| Compatibility | StoreEver MSL6480 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 230 g |
| Weight (imperial) | 0.227 kg (0.5 lbs) |
| Other features | |
| Weight | 230 g |
| Weight (imperial) | 0.227 kg (0.5 lbs) |