We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE StoreOnce 4200/4500 Security Pack LTU Box
SKU
BB892A
| SKU | BB892A |
|---|---|
| EAN | 0887758777787 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
Supports Security Pack License to Use for the HP StoreOnce 4200/4500 Storage
| License | |
|---|---|
| Software type | Box |
| Compatibility | StoreOnce 4200/4500 |
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | StoreOnce 4200/4500 |
| Packaging data | |
| Package width | 143 mm |
| Package height | 64 mm |
| Package depth | 222.3 mm |
| Package weight | 230 g |