We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE StoreServ M6710 920 GB 2.5" SAS MLC
SKU
E7W24B
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF (2.5in) MLC
| SSD form factor | 2.5" |
|---|---|
| Memory type | MLC |
| SSD capacity | 920 GB |
| Interface | SAS |
| SKU | E7W24B |
| EAN | 5715328229907 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 920 GB |
| Memory type | MLC |
| Features | |
| Interface | SAS |
| SSD capacity | 920 GB |
| Memory type | MLC |
| SSD form factor | 2.5" |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SAS |
| SSD capacity | 920 GB |
| Memory type | MLC |
| Design | |
| SSD form factor | 2.5" |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| SSD form factor | 2.5" |