We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Superdome Flex 280 6-8 Sockets UPI External Interconnect and Scale Activation Kit
SKU
R4R10A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Superdome Flex 280 6-8 Sockets UPI External Interconnect and Scale Activation Kit
| SKU | R4R10A |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 76.2 mm |
| Weight | 2.72 kg |
| Height | 190.5 mm |
| Depth | 152.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 2.72 kg (6 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.72 kg (6 lbs) |