We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Superdome Flex 280 8SFF Premium Storage Backplane Kit
SKU
R4S22A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Superdome Flex 280 8SFF Premium Storage Backplane Kit
| SKU | R4S22A |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Storage chassis |
| Weight & dimensions | |
| Width | 76.2 mm |
| Weight | 1.81 kg |
| Height | 355.6 mm |
| Depth | 127 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Storage chassis |
| Form factor | Small Form Factor |
| Weight (imperial) | 1.81 kg (4 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | Small Form Factor |
| Weight (imperial) | 1.81 kg (4 lbs) |