We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Superdome Flex 280 PCIe Low Profile 16-slot Bulkhead with 1x 4-slot Riser Kit
SKU
R4S37A
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Superdome Flex 280 PCIe Low Profile 16-slot Bulkhead with 1x 4-slot Riser Kit
| SKU | R4S37A |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Riser kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 203.2 mm |
| Weight | 3.08 kg |
| Height | 406.4 mm |
| Depth | 279.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Riser kit |
| Weight (imperial) | 3.08 kg (6.8 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 3.08 kg (6.8 lbs) |