We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Synergy 12000 Frame Compute Half Shelf
SKU
804923-B21
| SKU | 804923-B21 |
|---|---|
| EAN | 0889296153757 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Rack shelf |
| Compatibility | Synergy 12000 Frame |
| Product colour | Metallic |
| Weight & dimensions | |
| Width | 254 mm |
| Weight | 2.62 kg |
| Height | 106 mm |
| Depth | 637 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Rack shelf |
| Compatibility | Synergy 12000 Frame |
| Weight (imperial) | 2.62 kg (5.77 lbs) |
| Colour | |
| Product colour | Metallic |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.62 kg (5.77 lbs) |