We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Synergy 480 Gen12 OCP Interposer Kit
SKU
P68223-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE Synergy 480 Gen12 OCP Interposer Kit, 400 g
| SKU | P68223-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017698687 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Synergy 480 Gen12 OCP Interposer Kit. Weight: 400 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 190.5 mm |
| Weight | 400 g |
| Height | 57.1 mm |
| Depth | 241.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.4 kg (0.882 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.4 kg (0.882 lbs) |